Colosseo

 
hotel rating stars

Rr. 13 Dhjetori, Shkoder, Shqiperi

Hotel Colosseo gjendet ne qytetin e Shkodres, ne nje pedonale te rrethuar nga shtepi, bare, restorante dhe klube nate. I ndertuar sipas formes se “ mrekullise antike ” te arkitektures (nga e cila ka marre edhe emrin), Colosseo ofron nje kombinim te mrekullueshem te standarteve te larta, vendodhjes ne qender dhe mikpritjes tradicionale shqiptare. Ketu ju mund te pushoni ne nje ambjent te qete dhe te rehatshem, te shijoni nje ushqim cilesor dhe nje sherbim te shkelqyer. Palestra, pishina e brendshme, dhomat per masazh, sauna jane ne dispozicion te klienteve te hotelit pa asnje kosto shpenzimi. Dhomat dhe suitat tek hotel Colosseo jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV LCD me kanale satelitore, tavoline shkrimi, minibar dhe kuti sigurie. Disa dhoma kane edhe ballkon. Ne hollin e hotelit linja e internetit eshte falas dhe parkimi para hotelit eshte i siguruar per te gjithe klientet.

Shumë mirë, 3.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Salle konference
 • ATM
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Internet Wireless falas
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Internet kabllor falas
 • Kasaforte
 • Televizor satelitor
 • Telefon
 • Minibar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te mbyllur me ngrohje

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00