Bicaj

 
hotel rating stars

L. Mar' Lula Rr. Besnik Ceka,Shkoder, Shqiperi

Hotel Bicaj gjendet 3 km larg Keshtjelles se Rozafes, ne qytetin e Shkodres. Mysafiret mund te provojne vaktet ne restorant ose te pine dicka ne barin e hotelit. Parkimi eshte falas prane struktures. Cdo dhome eshte e pajisur me linje interneti, TV me ekran te sheshte, banjo private. Hotel Bicaj ofron edhe akomodim per kafshet. Recepsioni i hotelit eshte 24 ore ne dispozicion. Hoteli te ofron edhe perdorim falas te bicikletave.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 10:00

Check-Out: 09:30

politika per krevat shtese: Nese klienti e kerkon ne e ofrojme