Rafaelo Resort

 
hotel rating stars

Shengjin, Lezhe, Shqiperi

Hotel Resort Rafaelo ofron nje pamje te mrekullueshme te detit Adriatik. Ai ofron plazh, bar, restorant, pub dhe shume struktura te tjera per nje pushim fantastik dhe te paharrueshem. Hoteli te ofron nje stil te rehatshem mesdhetar meqe gjendet vetem 10 min me makine larg qytetit shekullor Lezhe dhe keshtjelles se saj. Uji i ngrohte i detit dhe flladi i fresket e kthejne hotelin ne nje oaz pushimi, freskie dhe gjelberimi. Kompleksi Rafael ofron akomodim ne struktura te ndryshme. I gjithe kompleksi eshte i ndertuar ne nje zone prej 30000 m2 dhe ofron nje zone me rere te pajisur me cadra dielli e shtreter, kopesht per femije. Pergjate rruges per ne det gjenden vende ku mund te hahen pizza, ushqim i shpejte, kuzhine me barbecue. Gjithashtu gjenden edhe zona te gjelbera me stola.

Shumë mirë, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Kasaforte me pagese
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te larte (01/07 - 31/08) per rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te ulet (01/01-15/05 & 01/10-31/12) dhe mesem (16/05- 30/06 & 01/09 - 30/09) per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas. Femijet 5-11.99 vjec paguajne 50%.