President

 
hotel rating stars

Plazh, Shengjin, Shqiperi

Hotel President gjendet ne Shengjin, vetem 30 m nga plazhi me rere. Ai ofron linje interneti dhe parkim falas. Restoranti eshte à-la-carte. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, banjo private me dush. Disa dhoma kane ballkone me pamje nga deti. Hoteli ka nje tarrace, bar, nje shesh lojërash per femije. Hoteli eshte 10 km larg lagunes se Kune-Vain, 7 km nga Lezha e cila ka nje keshtjelle dhe nje park arkeologjik me rrenojat e vjetra te Lissus-it.

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Zyre per makina me qera
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet 2 netet e para.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00