Villa Doka

 
hotel rating stars

Rr:Km 3 Sarande - Butrint, Lagja 1, Sarande, Shqiperi

Villa Doka gjendet në kodër, vetëm 400 metra nga plazhi Mango. Ajo ofron apartamente të thjeshta me të gjitha strukturat e nevojshme që ju duhen te ftuarve për vetë-gatim. Të gjitha dhomat e Villa Dokes kanë pamje nga deti dhe gjithashtu ballkon, kondicioner, TV, WI-FI. Në katin e parë të Villa Dokes gjendet bari, restoranti dhe gjithashtu një parking i sigurte. Qyteti është rreth 2.5 km larg dhe plazhi Mango rreth 400 metra nga hoteli.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion

Per rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Politika per krevat shtese:10 euro extra bed