Piccolino

 
hotel rating stars

Rr.Mitat Hoxha 87, Sarande, Shqiperi

Hotel Piccolino gjendet afer qytetit, perballe detit Jon dhe u ofron mysafireve zgjedhjen e duhur per pushime. Mobilim te thjeshte, ballkone te medhenj me pamje nga deti, linje interneti ne cdo dhome, TV me ekran te sheshte. Kuzhina ofron ushqimin me te mire shqiptar te kombinuar me ate internacional.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Politika per krevate shtese: 5 Euro per nate