Oasis

 
hotel rating stars

Rruga Butrinti, Lagjia 2, 9701 Sarandë, Albania

Hoteli gjendet 2 minuta ne kembe nga plazhi. Ai ofron një tarracë me një pamje të bukur të detit. Hotel Oasis gjendet në Sarandë vetëm 100 m larg detit, ndërsa plazhet më të afërta janë 300 m larg. Hoteli është 28 km nga qyteti i Korfuzit. Te ftuarit mund të shijojne restorantin e hotelit. Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër te kondicionuar dhe e pajisur me një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore. Disa dhoma kane edhe një zonë ku ju mund të relaksoheni. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private me dush dhe një tharëse flokësh.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 14 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 14 orë para mbërritjes, do te paguhet shuma e plote

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00