Nertili

 
hotel rating stars

Rr.Sarande-Butrint, 9701 Sarandë, Albania

Hotel Nertili si hoteli me i vjeter ne Sarande vjen ne vitin 2017 me 24 dhoma me klase te larte te cilat jane mobiluar shume moderne! Jemi shume krenare te sherbejme mysafirin tone me eksperience shumevjecare per te sherbyer mysafiret tane te cmuar, te gjitha dhomat e hotelit tone kane ballkon te cilat kryesisht kane nje pamje nga plazhi i Sarandes dhe te gjitha dhomat jane te pajisura mire me dush, frigorifer, ajer etj. Ne katin e pare te hotelit eshte nje restorant bar ku mysafiri mund te shijoje nje ushqim tradite pasi ky eshte qellimi yne.

S'ka Vlerësime