Mario Royal Resort

 
hotel rating stars

Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi

Mario Royal Resort Hotel, një nga hotelet më të mira në Sarandë është i pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Royal Resort është një hotel i mirë standardi. Të gjitha dhomat ofrojnë pamje nga deti.
Hoteli krenohet me mundësinë për t’iu ofruar klientëve te tij specialitetet e shumëllojshme të kuzhinës tradicionale shqiptare.

Dhomat
Hotel Mario ka 36 dhoma nga te cilat 20 me dy krevate, 8 dopio, 3 treshe dhe 5 katershe.

Shkëlqyeshëm, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Gjate sezonit te ulet (01/04-30/06 dhe 01/09-31/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 10:00

Politika per krevat shtese: 10 EURO