Mano

 
hotel rating stars

Rruga Mithat Hoxha 21, Saranda, Albania

Hotel Mano ndodhet vetem disa hapa larg nga deti dhe porti i Sarandes, i cili lidh qytetin me ishullin grek te Korfuzit. Eshte nje vend ideal per vizitoret qe kerkojne qetesi dhe komoditet. Dhomat jane te mobiluara ne stil modern. Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, televizor, frigorifer dhe Wi-Fi falas. Hoteli ju ofron gjithashtu mundesine per te shijuar pamjen e paçmuar e detit Jon dhe relaksim ne kopshtin e tyre te gjelber. Butrinti, Parku Kombetar, i mbrojtur nga UNESCO ndodhet rreth 20 km larg. Kalaja e Lekuresit eshte 3 km larg nga Mano Hotel dhe qendra e qytetit eshte vetem 300 metra larg. Perveç plazhit publik hoteli eshte 100 metra larg nga plazhi Afrikan dhe Aloha qe ofrojne çadrat e diellit me nje cilesi me te mire.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anulluara 2 dite para dates se mberritjes, do te behet rimbursim i plote.

Check-In: 23:00

Check-Out: 11:00

Krevat shtese: 10 Euro.