Kaonia

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi

Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët duan të shijojnë detin dhe jetën e gjalle të qytetit gjate pushimeve të tyre. Kaonia është një hotel i këndshëm dhe modern i ndërtuar në vitin 1998. Vendndodhja e hotelit përgjatë bulevardit kryesor të jep mundësinë të bashkohesh me banorët e qytetit në shëtitjen e tyre tradicionale.

Dhomat
Hoteli ka 24 dhoma gjithsej, midis te cilave 12 jane dyshe, 4 jane dopjo, 6 treshe dhe 2 apartamente.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Kaonia Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Mini-Frigorifer (bosh)

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06& 01/09-31/12)   per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte(01/07-31/08)  per rezervimet e anuluara  të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se  7 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00