Jaroal

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi

Jaroal Hotel ne Sarande, është një hotel familjar qe gjendet pranë detit Jon, përballë ishullit të Korfuzit. Jaroal Hotel ofron një shumëllojshmëri aktivitetesh dhe argëtim për njerëz të të gjitha moshave. Në plazhin e tij privat hotel Jaroal organizon aktivitete sportive, duke u kthyer keshtu ne nje vend të përsosur për pushime familjare. Jaroal ka nje pozicion te favorshëm, gjendet në një distance të shkurtër prej qendrës së qytetit, në shëtitoren e Sarandës, vetëm 20 km larg qytetit antik të Butrintit.

Shkëlqyeshëm, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Ashensor
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor me pages
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/04 dhe 01/10-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 ore para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Per sezonin e mesem (01/05-30/06 dhe 01/09-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e nates se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevat shtese: 20 Euro per person, per nate.