Erdano

 
hotel rating stars

Rruga Butrinti 39, 9701 Sarandë, Albania

Mirë se vini në Hotel Erdano, ku te ftuarit do të ndihen si në shtëpi. Hoteli ofron 20 dhoma moderne me standard të lartë. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner, TV me ekran të sheshtë, ballkon i cili ofron nje pamje të bukur të qytetit të Sarandës. Hoteli ndodhet vetëm 300 metra larg nga qendra e qytetit të Sarandës, në rrugën Butrinti ne zonën më popullore për turistët.Në hotel ka 2 restorante: Restoranti në katin e parë është a -la- carte. Restoranti ne Tarracë është buffet. Këtu mysafirët mund të zgjedhin nga më të mirat e menysë se hotelit.Në katin e dytë ka një bar me një pamje të mrekullueshme.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 11:00

Check-Out: 21:00