This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Demi

 
hotel rating stars

Lagja Nr. 1, Rr: Butrinti, Sarande, Shqiperi

Mirë se vini në Hotel Demi, një hotel i bukur modern, vetem pak hapa nga deti. Demi Hotel është zgjedhja e duhur për turistët që kërkojnë kombinimin e bukurise, qetësise dhe pozicionit strategjik, aty ku plazhet dhe porti takojne detin Jon. Hoteli ka tre kate. Dhomat e gjera janë të mobiliuara në stilin modern dhe te ofrojne nje pamje të shkëlqyer të detit. Shtretërit janë king-size. Hapësira e dhomës është 22 metra katrorë. Të gjitha dhomat janë Jo-Duhan.

Shkëlqyeshëm, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Gjate sezonit te ulet (01/01-31/5-01/10-31/12) per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te mesem (01/06-19/07 & 26/08-30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (20/07-25/08) per rezervimet e anulluara të paktën 1 jave para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 1 jave para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): 50% te cmimit te dhomes