This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Conti Monte Cristos

 
hotel rating stars

Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi

Hoteli 6-katësh është nje ndertese e re e ndertuar kohet e fundit. Gjendet në qender të qytetit, pak minuta larg nga plazhi i qytetit. Pozicioni i hotelit ju ofron një pamje të shkëlqyer të te gjithë Gjirit të Sarandës, si nga restoranti i hotelit ashtu edhe nga ballkoni i dhomes. Dhomat janë të mëdha dhe të pastra, me ajer te kondicionuar, televizor me ekran të sheshtë, ballkon, tavoline shkrimi dhe karrige. Nese jeni duke ardhur nga Korfuzi, nje makine do vije t'ju marre nese ju keni derguar nje email ku keni treguar se me cilin traget jeni duke ardhur.

Shumë mirë, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06& 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte(01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00