This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Butrinti

 
hotel rating stars

Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi

Ky hotel i klasit të lartë është një ndërtesë e re në një zonë me tradita. Hotel Butrinti ka një pozicion të përkryer gjeografik, afër disa zonave më interesante të Shqipërisë jugore, siç është zona arkeologjike e qytetit te Butrintit, e Foinikes, e Kishes Mesopotame, e burimit “Syri i Kaltër” etj. Sapo te ktheheni nga një prej këtyre vizitave mund të çlodheni nën tingujt e muzikës dhe te koktejeve në ambientet e pub-it dhe te piano-barit luksoz të hotelit. Hotel Butrinti është vendi ideal për të organizuar çdo lloj takimi. Ka një salle konferencash te pajisur mire per aktivitete kulturore, sportive, politike, biznesi, darka zyrtare apo për çdo lloj feste. Ju mund te clironi stresin e ditës në qendrën e fitnesit të pajisur me mjete moderne. Mund te clodheni duke notuar në pishinë, duke provuar një masazh ripërtëritës ose sauna-n apo te dilni per vrap ne natyrën e bukur, nëpër rrugicat e ngushta buzë detit.

Dhomat
Hoteli ofron një shërbim të shkëlqyer dhe dhoma mjaft të rehatshme e të mobiluara me shije e elegancë.


Ju lutem te vini re : Hoteli kerkon parapagim te plote te rezervimit

Shumë mirë, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe e vogel futbolli

Per rezervimet e anuluara  të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00