This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Brilant

 
hotel rating stars

Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi

Brilant është një hotel modern me  qe gjendet në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin jugor të Shqipërisë. Kombinimi i pozicionit perfekt, i strukturave të hotelit dhe i stafit miqësor, e bejne hotelin një nga zgjedhjet më të pëlqyeshme per pushimet në Sarandë, qoftë nga turistët vendas, por sidomos nga ata jashtë kufinjve. Falë pozicionit në të cilin hoteli gjendet shume prej dhomave ofrojne pamje të mrekullueshme te detit dhe te gjirit të Sarandës. Secila nga dhomat ofron një hapësirë të bollshme, realizuar me synimin që t'ju sigurojë qetësi dhe produktivitet gjatë qëndrimit. Nje relaksim te plote ju mund ta beni ne plazhin e mrekullueshem te detit Jon i cili është vetëm dy minuta larg nga  hoteli.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Brilant Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/;01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:00