Agimi

 
hotel rating stars

Lagjia nr.1, Saranda, Shqiperi

Hotel Agimi ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar dhe TV satelitor LCD, duke përfshirë dhe pishinën luksoze. Një bar dhe, duke shërbyer kuzhinën mesdhetare dhe shqiptare janë vendosur në një tarracë të madhe me pamje nga deti.

Cdo dhomë përmban një minibar, një tavolinë dhe një banjo me dush dhe tharëse flokësh. WiFi falas ofrohet gjithashtu ndërsa parkimi publik falas është në dispozicion në vend. Një dyqan suvenirësh dhe një dyqan ushqimesh janë në dispozicion në hotel. Varka me qera dhe jet-ski mund të organizohet me stafin.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/04 dhe 01/11-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 ore para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Per sezonin e mesem (01/05-30/06 dhe 01/09-31/10) per rezervimet e anulluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e nates se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Politika per krevat shtese: 10 deri ne 15 euro per nate