Puka HTP

 
hotel rating stars

Qender, Puke, Shqiperi

Hotel Puka HTP gjendet shume prane liqenit dhe pistes se skive, i rrethuar nga gjelberimi. Hotel Puka HTP eshte resorti ideal per te kaluar ne nje ambjent te paster dhe te qete pushimet dimerore dhe ato verore. Gjate qendrimit ne hotel ju mund te shijoni ne ambjentet e restorantit gatimet e fresketa te pergatitura posacerisht per ju. I pozicionuar ne afersi te hollit te hyrjes se hotelit bari brenda dhe ambjenti jashte jane vendet perfekte per te shijuar nje kafe me miqte. Hoteli ka nje vendparkim te madh. Dhomat jane te pajisura me linje te drejteperdrejte telefoni, tharese flokesh, televizor satelitor dhe ngrohje qendrore. Ne mjedisin natyror te Pukes ka vende te mrekullueshme te pastra e te virgjera, larg zhurmes se qyteteve, ndotjes industriale dhe urbane, larg punes se lodhshme te perditshme e monotone. Klima malore e bjeshkeve te saj, me gjelberimin e pyjeve te ahut e te pishes, ka vlera kuruese per permiresimin e sistemit nervor, te semundjeve te zemres dhe aktivizon proceset e metabolizmit, etj.

Shumë mirë, 3.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Krevat per femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te kthehet shuma totale. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00