Vila Sigal

 
hotel rating stars

Rr.Reshit Collaku, perballe Turizmit te Vjeter, Pogradec, Shqiperi

Vila SIGAL gjendet pranë qendrës së qytetit dhe shëtitores buzë liqenit, në një ndër zonat më të frekuentuara të Pogradecit. Ndërtuar që në vitin 1940 dhe rikonstruktuar në 2012-en, Vila ka nje arkitekturë tradicionale dhe i ngjan me shume një vileje të ngrohte sesa një hoteli. Rezidenca ka 4 dhoma dopio, 1 apartament dhe 2 dhoma teke. Të gjitha dhomat kanë pamje nga liqeni. Stafi miqësor, çmimet konkuruese dhe gatimet tradicionale me prodhime bio të zonës, janë ndër arsyet pse klientë të huaj dhe shqiptarë zgjedhin çdo ditë e më shumë të pushojnë tek Vila SIGAL.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, mbahet 20% e shumes.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevat shtese: 15 Euro per person