Pogradeci

 
hotel rating stars

Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi

Hotel Pogradeci eshte nje hotel i ndertuar ne 2014-en, ne qytetin e Pogradecit. Gjendet 400 m larg nga qendra e qytetit dhe eshte prane shetitores qe ndan Liqenin e Ohrit me hotelin. Prej nga hoteli ju mund te shihni: qendren e Pogradecit, shetitoren pergjate plazhit por sidomos pamjen e mrekullueshme te liqenit. Gjithsej jane 58 dhoma. Hoteli ka nje bar, restorant, kuti sigurie, vendparkimi falas, recepsion 24 ore, linje interneti e ajer te kondicionuar ne te gjitha dhomat. Restoranti te ofron ushqim tradicional te shijshem dhe cilesor. Gjithashtu ofron muzike live per te gjithe miqte e tij. Pogradeci eshte nje prej qyteteve me te bukura te Shqiperise per te kaluar pushimet. Aty mund te beni shume gjera si p.sh: te ecni me biciklete ne park dhe ne shetitoren e liqenit, te merni me qera nje barke ne Liqenin e Ohrit, te ecni ose te vraponi ne mengjes pergjate bregut te liqenit, te vizitoni fshatin e Tushemishtit, 5 min larg me makine si dhe shume gjera te tjera.

Shkëlqyeshëm, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.