Elite

 
hotel rating stars

Lgj. 1, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi

Hoteli më i ri në qytetin e Pogradecit, Shqipëri me emrin Elite ndodhet në shëtitoren e Pogradecit ku çdo dhomë mbikëqyr liqenin. Hotel Elite është zgjedhja e duhur për vizitorët që janë në kërkim të një kombinimi të hijeshisë, paqes dhe qetësisë, dhe një pozicion i përshtatshëm nga i cili mund të eksplorojnë Pogradecin. Stafi ofron shërbim të vëmendshëm, të personalizuar dhe është gjithmonë në dispozicion për të ofruar ndonjë ndihmë për mysafirët.

Hoteli me 4 yje përmban 33 dhoma me lehtësira dhe funksione të plota, dhe është i rregulluar në tetë kate me ashensor. Në katin e parë është salla e konferencave për evente siç janë takimet e biznesit. Në katin e dytë është restoranti ku shërbehet mëngjesi.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te kthehet shuma totale.Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00