Piazza

 
hotel rating stars

Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi

Hotel Piazza eshte nje nga hotelet me te mira ne qendër të Peshkopisë. Hoteli ofron parkim dhe linje interneti Wi-Fi falas, recepsion 24 orë, bar dhe restorant à-la-carte. Dhomat jane te pajisura me: TV të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe ballkon. Hoteli ka dhe nje bar ne kopesht, ndërsa hekurosja dhe shërbimi i lavanderise janë në dispozicion me një kosto shtesë. Burimet e ujerave termale (Llixhat) jane vetem 1 km larg. Parku Kombëtar i Lures ndodhet 30 km larg.

Shkëlqyeshëm, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika e femijeve

Femijet nga 0 deri me 4.99 vjec jane falas; nga 5 deri me 11.99 vjec paguajne 5 Euro per nate