Ramizi

 
hotel rating stars

Lagja Mejden, Permet, Shqiperi

Hotel Ramizi gjendet në Përmet. Restoranti ofron Wi-Fi. Çdo dhomë eshte e pajisur me TV satelitor, ajer te kondicionuar, ballkon, frigorifer, banjo private me dush. Ju mund të shijoni pamje të qytetit nga dhoma e hotelit. Në hotel do te gjeni recepsion 24-orë, një kopesht dhe një bar. Gjithashtu do te gjeni, një sallë pritjeje të përbashkët dhe vend per ruajtjen e valixheve. Hoteli ofron parkim falas.

Shumë mirë, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet (01/01-31/05 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/06-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 11:00

Check-Out: 12:00

  Femijet deri ne moshen 5 vjec akomodohen falas.