Kompleksi Blerimi

 
hotel rating stars

Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi

Hotel Blerimi eshte nje nga hotelet me te mira ne Lushnje dhe gjendet në një kodër të vogël në hyrje të qytetit. Ky është një nga hotelet e parë të ndërtuar në Lushnjë dhe ofron nje shërbim cilësor dhe akomodim të rehatshem. Në të gjitha dhomat do të gjeni ajër të kondicionuar, TV kabllor, internet, minibar dhe një pamje të bukur te Lushnjës nga ballkoni. Ndërmjet të gjitha shërbimeve dhe strukturave atje ju do të gjeni edhe një sallë konferencash, një kopesht të bukur, një shesh lojerash për fëmijët, etj. Stafi i kualifikuar është i gatshëm që t’ju jape akomodimin më të mirë në çdo kohë të vitit.

Shumë mirë, 4.0/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Internet Wireless falas
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Tharese flokesh
  • Tavolina pune
  • Banje me dush
  • Ajer te kondicionuar
  • Televizion

Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 14:00. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00