Adma

 
hotel rating stars

Sh72, Km 3 i rruges Lushnje-Fier, Lushnje, Shqiperi

Hotel Adma gjendet ne rrugen Lushnje-Fier. Hotel Adma eshte nje nag hotelet me te mira ne Lushnje ju do te gjeni restorant, bar, fast-food etj. Per nje ushqim te kendshem pas nje rruge te gjate hotel Adma ju ofron nje akomodim te rehatshem me ajer te kondicionuar, TV, linje interneti etj.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Fëmija i parë 0-4,99 vjeç është pa pagesë