Roza B_B

 
hotel rating stars

Lin Pogradec

Me pamje nga liqeni i Ohrit në Pogradec, Shqipëri në gadishullin e bukur Linit, Bujtina e Rozes ofron akomodim, një bar, një kopsht, një zonë private plazhi dhe një tarracë.  WiFi dhe parkimi privat janë falas. Ekziston një banjo private e pajisur plotësisht me dush dhe tualetin. Mengjesi dhe vaktete tjera jane a la carte. Mysafirët mund të marrin një varkë falas. Pronarja Roza është shumë miqësore, flet anglisht dhe mund të gatuaj një drekë ose darkë shumë të shijshme (Trofta e Ohrit është në menu!)

Pogradeci është 20 km nga bujtina, qyteti i Ohrit është 36 km nga akomodimi, ndërsa Struga është 23 km larg.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Internet Wireless falas

Rezervimet e anuluara të paktën 24 orë, para datës së mbërritjes, do të kthehen plotësisht. Anulimet më pak se 24 orë, para datës së mbërritjes, do të tarifohen për natën e parë.

Check-In: 00:00

Check-Out: 13:00

Fëmija i parë nga 0 deri në 4 vjeç është pa pagesë