Vila Germenji Jorgo

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Erseke - Leskovik, Km 21, Germenj, Shqiperi

Vila Germenji Jorgo në Leskovik, eshte ndertuar ne nje zone turistike malore prane fshatit te patriotit Themistokli Germenji. Hoteli ofron qetesi dhe relaks ne mes te pishave dhe gjelberimit. Restoranti ofron pjata tradicionale te zones me ushqim BIO. Eshte ndertuar ne 1998 dhe eshte e vizituar nga shume personalitete te cilet vleresojne ajrin e paster, qetesine, ushqimin BIO etj.Prane struktures gjenden shume koshere bletesh qe prodhojne mjalte. Vila Germenji Jorgo eshte hoteli me i mire ne Leskovik per te shijuar natyren dhe ushqimet BIO.

Shkëlqyeshëm, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

Gjate sezonit te ulet (01/10 - 31/05) per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/06 - 30/09) per rezervimet e anulluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.