Hotel Alpini

 
hotel rating stars

Rruga Lepushe, 1000 Lëpushë, Shqipëri

Hotel Alpini gjendet ne Lëpushë. Hoteli ofron kopesht, tarrace si dhe sherbimin e barbecue. Krahas ketyre hoteli ka nje restorant, dhome qendrimi e perbashket, tavoline recepsioni, si dhe WiFi falas. Akomodimi ofron hapesire per valixhet, transport pper ne hotel falas dhe sherbim shkembimi monedhe. Klientet mund te shijojne gatime kontinentale. Zona eshte e famshme per ecje ne mal dhe ski, hoteli ofron pajisjet e duhura per ski. 

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Check-In: 12:00

Check-Out: 14:00