Gjallica

 
hotel rating stars

Rr. Dituria, Lagja 2, Kukes, Shqiperi

Hotel Gjallica gjendet ne qender te Kukesit ne bulevardin kryesor, pergjate rruges Dituria. Hoteli priti gazetaret nga e gjithe bota ne ngjarjet e vitit 1999 gjate konfliktit ne Kosove. Hotel Gjallica ka nje histori paksa te vecante, hoteli ka si date te lindjes lindjen e Kukesit te Vjeter, kur qyteti u mbulua nga uji i hidrocentralit. Hotel Gjallica ishte i pari hotel i rindertuar mbas permbytjes ne qytetin e tanishem te Kukesit.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 11:00

Femija i pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.