Familja

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 1, Kucove, Shqiperi

Hotel Familja ne Kucove, ndodhet vetëm 200 metra nga lumi Osum dhe 800 metra nga Ura Vajgurore. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar, TV kabllor, Wi-Fi falas, banjo private me dush. Hotel Familja ka nje bar dhe nje restorant qe ofron ushqime tradicionale. Qyteti turistik i Beratit qe ndodhet nen mbrojtjen UNESCO-se ndodhet 12 km larg. Hoteli ofron parkim falas per klientet.

Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 euro