Bardhi

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 2, Kucove, Shqiperi

Hotel Bardhi ka nje dekade qe kujdeset per mysafiret vendas dhe te huaj, personalitete qeveritare dhe zyrtare. Hoteli eshte i zbukuruar me punime artistike origjinale, zbukurime, kopesht me shatervan dhe orendi cilesore. Ne hotel ju do te gjeni: nje bar, nje restorant dhe nje piceri. Hotel Bardhi ka 15 dhoma dyshe dhe 3 twin (me dy shtreter). Restoranti ofron ushqim tradicional shqiptar dhe nderkombetar. Hoteli ofron gjithashtu lavazh per makinen, taksi dhe parkim.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tavolina pune
 • Mini-Frigorifer (bosh)

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.