Panorama

 
hotel rating stars

Rr. Lek Zaharia, Kruje, Shqiperi

Hotel Panorama gjendet në qendër të Krujës, vetëm 400 metra nga kalaja historike e Krujes. Hoteli ka një restorant ku shërbehen specialitete tradicionale shqiptare. Hoteli ofron Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me TV me ekran të sheshtë, një tavolinë, një gardërobë dhe një banjo private me dush. Disa dhoma kane ballkon. Qendra e qytetit ofron struktura të tjera të shumta të tilla si dyqane ushqimore, tregje me ushqime të freskëta dhe restorante të tjera. Mysafiret gjithashtu mund të vizitojne Muzeun Etnografik qe gjendet afër dhe Muzeut te Skenderbeut.

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Salle konference
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Ashensor
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Bar
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Telefon
 • Vaske

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00