Life Gallery

 
hotel rating stars

Bulevard Republika, Lgj. 11, Nr. 24, Korce, Shqiperi

Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suitat, 3 Ekskluzive dhe 1 Presidenciale, eshte e ndertuar ne vitin 1924 me stil arkitekturor neoklasik. Nderkohe qe suitat jane te arreduara sipas stilit minimalist. Thjeshtesia dhe bardhesia e tyre te japin nje efekt relaksi.

Gold award by Authentic Albania Quality Mark Life Gallery Hotel is honoured Gold Award by Authentic Albania Quality Mark
Albanian architecture award by Authentic Albania Quality Mark Life Gallery Hotel is honoured Essential Albanian Architecture Award by Authentic Albania Quality Mark

Shumë mirë, 3.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00