Konti

 
hotel rating stars

Rr. Muzakajt 17, Korce, Shqiperi

Hotel Konti gjendet në hyrje të qytetit të Korçës, ne mes një panorame madhështore të maleve rrethuese. Hotel Konti përfaqëson shërbimin më të mirë të hoteleve në të gjithë zonën. Kjo e çertifikuar edhe nga liçensimi dhe klasifikimi me 3 yje nga Ministria e Turizmit. Funksionon qe prej vitit 2000, duke ofruar një standart të lartë shërbimi në hoteleri. Kapaciteti i hotelit është 33 dhoma. Bar-Restorant Konti ka nje kapacitet prej 250 personash kurse salla e konferencave ka nje kapacitet prej 80 vetash. Aty mund të organizohen mbledhje apo seminare të ndryshme.

Shumë mirë, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Per largim te vone do te paguhet 40% e cmimit.