Kocibelli

 
hotel rating stars

Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi

Me një vendndodhje në qendër të qytetit ka qenë i vetmi hotel në Korçë në periudhën e komunizmit (ish-Hotel Turizmi). Hoteli u ndërtua fillimisht në vitin 1972 sipas stilit arkitekturor komunist. Hoteli Turizëm “Behar Kocibelli” ofron një ambjent modern, internet wireless dhe një shërbim miqësor. Ky hotel krenohet me faktin që u ofron klientëve traditën e të qenit hoteli i parë në Korçë.

Shumë mirë, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika e akomodimit te femijeve : deri ne 10 vjec jane falas