Dardha

 
hotel rating stars

Dardhe, Korce, Shqiperi

Hotel Dardha ndodhet 17 km nga qyteti i Korçës. Ajo ka një bar, restorant, spa, palestër. Të gjitha dhomat janë të pajisura me internet. Parkimi është falas. Çdo dhomë ka një tavolinë, TV dhe ballkon. Nga dhoma ju mund të shijoni nje panoramë te bukur malore. Zona e Spa në hotel ofron një sauna te perbashket, hamame dhe dush. Turistët mund të vizitojne Liqenin e Prespës 35 km ose Liqenin e Ohrit, 50 km larg.Silver award by Authentic Albania Quality Mark Dardha Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Pajisje tualeti personale
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00