Casta Diva

 
hotel rating stars

Rr. Antoni Athanas, nr.5, Korce, Shqiperi

Hoteli Casta Diva është një nga hotelet më të mira në Korçë. Ka një restorant, bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe kopsht në Korçë. Me një tarracë, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Akomodimi përmban një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët. Në hotel, dhomat vijnë me një gardërobë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Guests në Hotel Casta Diva mund të gëzojnë një mëngjes shuplakë. Zona është e njohur për ski dhe çiklizëm, dhe marrja me qira e makinave është në dispozicion në akomodim.

S'ka Vlerësime

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Internet Wireless falas
  • Kopsht
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 14:00

Check-Out: 10:00