British Hotel

 
hotel rating stars

Rruga Niko Dodona , Korce, Shqiperi

Hoteli Britanik është një nga hotelet më të mirë në Korce. Hoteli ofron akomodim me ajër të kondicionuar. Ne te gjithe hapesiren e hotelit keni aksese ne lidhjen WiFi falas dhe parkim privat. Në hotel, dhomat janë të pajisura me tavolinë, TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private. Të gjitha dhomat jane te pajisura dhe me një frigorifer ne raste se te ftuarit kane nevoje. Një mëngjes bufe organizohet gjithmonë në Britanik Hotel Korce. Stafi flet greqisht, anglisht, italisht dhe shqip.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00