Albatros

 
hotel rating stars

14 km nga kthesa e Spillese, Kavaje, Shqiperi

Hotel Albatros gjendet ne plazhin e mrekullueshem te Spillese Kavaje, ne nje zone mjaft te bukur ne vije te pare 200 m larg bregut te detit dhe 14 km (Harrizaj) nga Autostrada Durres – Rrogozhine. Hoteli eshte 4 katesh me nje kapacitet pret 51 dhomash per pushuesit. Cdo dhome eshte e pajisur me banjo me te gjitha kushtet dhe me ballkon. Dhoma disponon nje krevat dopio, dy krevate tek per femijet (krevat marinari), frigorifer, TV me kabllor, kondicioner etj. Siguria ne hotel eshte maksimale pasi te gjitha ambjentet e tij jane te survejuara me kamera 24 ore ne dite dhe me roje private. Restoranti i hotelit eshte vetem per pushuesit e hotelit ku cdo dhome ka tavolinen e saj dhe aty serviret ushqimi i kuzhines mesdhetare. Gjithashtu pjese e hotelit eshte edhe nje park prej 0.5 ha i mbjellur me pisha. Aty gjenden disko verore, bar i hapur, restorant, fast food, parking, kend lojrash per femije.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/07 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:00

Per ofertat e ushqimit ju lutem te na kontaktoni.