Rondos

 
hotel rating stars

Potam, Himare, Shqiperi

Hotel Rondos i hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Objektivi është që të ofrojë një paketë të plotë turistike, rehati dhe relaks, aventurë dhe tradita, ushqim dhe pije. Dhomat qe hoteli ofron jane: dhome me krevat dopio, dhome me krevat dopio dhe një tek. Secila nga dhomat është e dekoruar me dizajn modern, rehati dhe një pamje unike nga deti Jon. I pozicionuar në një zonë ku gjithçka është afër, asgjë nuk do t’ju mungoje pushimeve tuaja.

Shumë mirë, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-11.99 vjec paguajne 5 euro me pak.