The First

 
hotel rating stars

Rr. 18 Shtatori, Gjirokaster, Shqiperi

Hotel The First i ndërtuar në vitin 2003 ndodhet afër Pallatit të Sportit në një zonë plot gjalleri ne qender të qytetit. Hoteli është modern, i qetë dhe ofron një shërbim cilësor dhe miqësor kundrejt çmimeve konkurruese. Gjate qëndrimit ne kete hotel mund të vizitoni Kalanë e Gjirokastrës si dhe shume pika të tjera turistike te qytetit të vjetër. Dhomat e hotelit janë shumë të rehatshme dhe personeli eshte miqësor.

Dhomat
Ne hotel ndodhen 16 dhoma gjithsej, nga të cilat 10 janë dyshe, 1 dopio, 1 teke dhe 4 treshe.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomën teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomes më të vogel me vetëm një krevat tek.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark The First Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Mirë, 2.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim lavanderie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Abazhur

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00