Number One

 
hotel rating stars

Lgj.Varosh, Gjirokaster, Shqiperi

Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hoteli ka një restorant, bar, dhoma me linje interneti Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat kane TV me ekran te sheshte kabllor, banjo me dush dhe tharëse flokësh. Disa dhoma kanë minibar, ndërsa të tjerat kanë kuzhinë. Restoranti i hotelit shërben kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Sheshi i Çerçiz Topullit ndodhet vetem 700 metra nga hoteli. Ketu mund te vizitoni Qytetin e Vjetër, Pazarin ose Kalane e Gjirokastrës.

Shkëlqyeshëm, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) : deri ne oren 16:00 paguhet 50 % e cmimit te dhomes; pas ores 16:00 paguhet cmimi i plote i dhomes.