Internacional

 
hotel rating stars

Rr. Cameria, prane Spitalit Rajonal, Fier, Shqiperi

Hotel Internacional gjendet në zemër të qytetit të Fierit, ne një distancë shumë e shkurtër nga institucionet më të rëndësishme të qytetit. Hotel Internacional është një strukturë e re dhe moderne e ndërtuar në vitin 2008. Hoteli ka 20 dhoma moderne dhe te mobiluara mire dhe 90% e tyre kanë një pamje panoramike të qytetit. Hoteli ka edhe struktura hoteliere shtesë dhe shërbime të përfshira.

Shkëlqyeshëm, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 11:00