Fieri

 
hotel rating stars

Rr. Jakov Xoxa, Sheshi Fitorja, Fier, Shqiperi

Hotel Fieri gjendet ne qender te Fierit ne nje distance te shkurter nga institucionet kryesore te qytetit si p.sh bashkia, prefektura etj. Per te apasionuarit e arkeologjise hoteli gjendet afer Apollonise, Bylisit etj. Per te apasionuarit e plazhit hoteli eshte vetem 20 min larg bregut te detit, Vlore dhe jo shume larg qytetit historik te Beratit. I ndertuar ne 1966 hotel Fieri ka perfunduar rikonstruktimin e plote ne shtator te 2009-es.
Dhomat
Hoteli ka 46 dhoma nga te cilat 2 jane suita, 33 dhoma dopjo dhe 11 dhoma dyshe.

Silver award by Authentic Albania Quality Mark Fieri Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkëlqyeshëm, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Salle konference
 • Ashensor
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Krevat per femije
 • Kasaforte
 • Telefon
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Televizor satelitor

Per rezervimet e anuluara  të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 12:00