Real Scampis

 
hotel rating stars

Blv:Q.Stafa, Lagja Kala, Elbasan, Shqiperi

Hotel Real Scampis ndodhet në zemër të Elbasanit, brenda Kalase se vjetër duke zbuluar keshtu historinë mijëra- vjecare te qytetit. Ai është një nga vendet më interesante për t'u vizituar. Hotel Real Scampis ofron relaks, qetësi dhe shërbime profesionale. I rrethuar nga muret e mëdha te kalase hoteli ofron një larmi shërbimesh, dy restorante, bare, shesh lojërash per fëmijët. Një vend i qetë me dhoma të cilesise së lartë dhe kuzhinë tradicionale do të bëjë qe vizita juaj të zgjasë përgjithmonë.

Shumë mirë, 3.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Nëse rezervimi anulohet/ndryshohet të paktën 24 orë para mbërritjes, atëherë klientit i kthehet shuma e plotë. Nëse rezervimi anulohet/ndryshohet brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, atëherë klienti paguan vlerën e plote të një nate akomodimi.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00