Grand

 
hotel rating stars

Rr: 11 Nentori, ne hyrje te qytetit, Elbansan, Shqiperi

Grand eshte nje hotel luksoz i pozicionuar në hyrje të qytetit të Elbasanit, ne pjesen perendimore te tij. Ndodhet 1400 m nga Stadiumi dhe 500 m nga Muzeu. Vendi ideal ku ju mund të gjeni qetësinë dhe kënaqësinë e kërkuar. Hoteli disponon 21 dhoma dhe 1 suite të gjitha të mobiluara me shije dhe stil të veçantë. Ne cmimin e cdo dhome perfshihet lavanderia( larje, hekurosje ), sherbim i cili ofrohet nga personeli i hotelit. Restoranti ofron specialitete të kuzhinës tradicionale shqiptare dhe asaj mesdhetare. Gjithashtu Grand Bar për kënaqësine tuaj shërben edhe shumëllojshmëri koktejlesh, shërbim i cili ofrohet edhe në verandën e tij me gjelbërim të perhershëm. Hoteli i duhur për të kaluar pushime apo për të vizituar qytetin e Elbasanit.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 15:00

Check-Out: 11:00

Femijet 0-6.99 vjec akomodohen falas.