Boci

 
hotel rating stars

Llixha, Elbasan,Shqiperi

Hotel Boci gjendet në rrugën kryesore qe te con ne qendër të Elbasanit. Hotel Boci ka nje restorant a-la- cart, ofron Wi-Fi dhe parkim falas, TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe minibar ne dhomë. Në Hotel Boci ju do të gjeni recepsion 24-orësh, një kopesht, një bar dhe shërbimin e lavanderise. Çdo dhomë ka një banjo private me dush. Qyteti i Elbasanit eshte vetem 7 km larg, ku mund te vizitoni Kalane e shekullit te 15-te, Muzeun Etnografik, Teatrin Skampa.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Per rezervimet e anuluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 13:00

Check-Out: 12:00

 Krevat shtese = 10 Euro per nate.