Villa Belvedere

 
hotel rating stars

Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi

Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel filloi si një restorant me një kuzhinë speciale italiane dhe mesdhetare. Reputacioni i restorantit mbeti i pandryshuar ndërkohë që iu shtua dhe një hotel elegant me një arkitekturë moderne në pjesën e jashtme dhe arkitekturë të brendshme të stilit të vilave italiane. Shërbimi i shkëlqyer i personelit është në dispozicionin tuaj si në dhome ashtu edhe në pishinën e jashtme. E gjitha sa u tha me sipër kombinohet shume mirë me sallat e konferencave dhe pajisjet e tyre të cilat e kanë berë Vilën Belvedere një vend të preferuar për organizimin e takimeve të punës apo veprimtarive të tjera.

Dhomat
Hoteli ka 60 dhoma, nga te cilat 8 janë teke, 16 janë dyshe, 20 janë dopjo, 12 janë treshe, 4 suita.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomë teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomave më të vogla me vetëm një krevat tek.

Shumë mirë, 3.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Për rezervimet e anuluara në sezonin e ulët (01/01-31/05 & 01/09-31/12) të paktën 24 orë para datës së mbërritjes, do të kthehet shuma e plotë.

Gjate sezonit te larte (01/06-31/08) per rezervimet e anuluara  të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 10:00