This hotel is currently unavailable for booking. Please select a different hotel.

Vila Palma

 
hotel rating stars

Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi

Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben guzhine mesdhetare dhe ndërkombëtare, ndërsa të gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. Qendra e Durrësit është 10 km larg. Çdo dhomë ka një ballkon, TV me ekran te sheshtë dhe frigorifer. Hoteli ka ashensor dhe parking falas. Stacion i autobusave lokale është ngjitur me Hotel Palma, ndërsa dyqani më i afërt ushqimor është 20 metra larg. Kepi i Rodonit dhe Kalaja është rreth 50 km larg. Porti i trageteve me linjat drejt Italisë dhe Greqisë gjendet 9 km larg. Airporti i Tiranes është në një distancë prej 35 km larg.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Biliardo me pagese

Gjate sezonit te ulet (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) për rezervimet e anulluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare. Gjate sezonit te larte (01/07 – 31/08) për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.

Check-In: 14:00

Check-Out: 11:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.